thumbnail
0 коментар

Во јубилејната година „Нелт“…

Нелт СТ, членка на регионалниот конгломерат Nelt Grupа, во 2023 година, кога одбележува јубилејни 25 години работа на македонскиот пазар,..

Прочитај повеќе


Новости на календар
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031